Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Yeni bir iş süreci başlatmak için ana ekranın üst menüsünde bulunan “İş Akışı Başlat” tabı seçilir. Ekranda her kullanıcı için yetkilendirilmiş iş adımları listelenir. Bu iş adımlarının alt kısmında kullanıcının ne yapması gerektiğini belirten talimat yazısı bulunmaktadır. (Örneğin: Yurtiçi masraf formunu doldurmak için bu formu doldurunuz. ) Kullanıcı, iş akışını başlatmak için ilgili süreci seçer. Böylelikle seçilen sürece ait form ekranda görüntülenir. Bu form üzerindeki gerekli bilgiler doldurulur ve ilgili aksiyon seçilerek akış bir sonraki adıma yönlendirilir. Süreçlerinizi başlatmanızı sağlamakla birlikte, süreçlerinizi Favoriye Alma, Akış Şeması ve İstatistik özelliklerini kullanabilir ve yeni süreç başlatmanıza imkan sağlayan sayfadır.

Favoriye Alma : Sürecin sağ tarafındaki Yıldız ikonunu tıklayarak. Sürecinizi sayfanın en tepesine taşıyarak en hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. 
Akış Şeması : Sürecinizin adımlarının nasıl ilerlediğini ve süreç şemasına erişebilirsiniz. Dilerseniz ekran görüntüsünü indirebilirsiniz.
İstatistik : Sürecinizin hizasında bulunan en ağ köşedeki İstatistikler ikonuna tıklayarak, sürecinizin en çok hangi zaman aralığında kullanıldığı, en çok kimde beklediği gibi istatistiklere erişebilirsiniz.

İş Akışı Başlat.pdf

 

  • No labels